Vizyon

Global bir savunma firması olmak.

Misyon

Tutarlı bir şekilde müşteri beklentilerini ve yasal şartları yerine getirmek ve sürekli iyileştirme proseslerimizi etkin bir şekilde uygulamak suretiyle müşteri memnuniyetini geliştirerek, tasarım ve üretim kabiliyeti olan lider bir firma olmak.

Değerlerimiz

İnsan hayatını korumayı ilke edinmek; iş birliği ve uyum içerisinde çalışmak. Bunlar tüm iş operasyonları genelinde beklenen normlardır.

Kalite Politikası

Türkiye’nin ve bölgenin askeri tekstil, askeri medikal ve sağlık simülasyonu konusunda önde gelen hizmet sağlayıcısı olarak, Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmeyi, yasal otoriteler tarafından yayınlanan yasal ve düzenleyici şartlar ve ISO 9001:2015 & ISO 13485 standardı da dahil olmak üzere uygulanabilir tüm şartları yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz.

İlgili tüm tarafların iş birliği ve etkin uyumunun tutarlı hizmet sağlanmasına ve dolayısıyla kuruluşumuzun sürdürülebilirliğini sağlamaya yardımcı olacağının farkındayız.

Bu çerçevede amacımız kuruluşumuzun iç ve dış hususlarına uygun, hedeflerine ve stratejik istikametini destekleyen faaliyetleri sürdürülebilir davranmak,

Kaliteden ödün vermeden,

Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutarak,

Kurduğumuz kalite sistemini sürekli geliştirerek ve etkinliğini sürdürerek, gelişen teknolojiyi ve ihtiyaçları takip edip sektöre yeni çözümler kazandırmak,

İnsan sağlığına hizmet ettiğimizi hiçbir zaman unutmayacak personelimizin eğitimini en üst seviyede tutmak ve kalite politikamıza tam destek vermelerini sağlamaktır.